אודותינו

אודותינו
משרד עו"ד שרלי פז נוסד בשנת 1989 ע"י עו"ד שרלי פז. המשרד מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה וכמו כן מטפל המשרד בתביעות אזרחיות וכן בתביעות נזיקיות בגין עוולות מתחום המעמד האישי. למשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות בסכסוכי משפחה מורכבים, בסכסוכים כספיים, סכסוכי ירושה ומאבקים בין בני זוג לפני ואחרי הגירושין. כמו כן למשרד ניסיון רב במתן חוות דעת שניה לתיקים המנוהלים על ידי עו"ד אחרים ובקבלת תיקים שכבר טופלו על ידי עו"ד אחרים בעבר, לצורך המשך הטיפול בהם. 
 

עו"ד שרלי פז הינו בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב ובעל רישיון לעריכת דין משנת 1989. כמו כן, עו"ד פז הינו בעל תואר ראשון במדעי הטבע, ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים.

עו"ד פז מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה ומשמש כמגשר מוסמך בתחום דיני המשפחה והירושה משנת 1993.

עו"ד פז שימש כדיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין במחוז מרכז, וכן, ניהל תכנית רדיו ברדיו לב המדינה 91 fm בנושא דיני משפחה וירושה. עו"ד פז שימש כמרצה במחלקה להשתלמויות של בנק הפועלים."

משרד עו”ד שרלי פז נוסד בשנת 1989 ע”י עו”ד שרלי פז. המשרד מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה וכמו כן מטפל המשרד בתביעות משפטיות אזרחיות. למשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות בסכסוכים בתחומים. כמו כן למשרד ניסיון רב במתן חוות דעת שניה לתיקים המנוהלים על ידי עו”ד אחרים ובקבלת תיקים שכבר טופלו על ידי עו”ד אחרים בעבר, לצורך המשך הטיפול בהם.

 

עו"ד שרלי פז:

 

 • הסיבה שבחרתי את תחום דיני המשפחה והסיבה שעודני אוהב את התחום הזה גם היום, היא, כי בתחום זה, בשונה מכל יתר ענפי המשפט, השילוב בין ידע וניסיון משפטי לבין ניסיון חיים וחכמת חיים הוא הרב ביותר וההדוק ביותר. אין די בידיעת ההלכות המשפטיות, אין די ביכולת להכין כתב תביעה כזה או אחר, אלא חשוב לדעת ולהכיר את נפש האדם, את דפוסי ההתנהגות ברגעים כאלו, את התהליכים אותם עוברים הלקוחות, את השלב הקשה בו הם נמצאים בחייהם, את המרקם העדין שבתוך המשפחה, הקשר עם הילדים, הקושי הרב הנלווה לתהליך פירוק התא המשפחתי. צריך להבין את הלקוח, להוביל אותו, וללוות אותו בתהליך כולו, הן המשפטי והן הריגשי עד להגעה להסדר כולל שייתר את המשך ההליכים המשפטיים.
 • העיסוק הזה באנשים, ובמערכת היחסים שבתוך המשפחה, הינו מרתק ! שום דבר אינו מובן מאיליו. שום תוצאה משפטית איננה מונחת בכיסו של איש. המאבק איננו רק משפטי. הוא הרבה יותר רחב, והוא איננו מתברר דוקא בבית המשפט או בבית הדין הרבני, אלא לעיתים קרובות הוא מתנהל בתוך הבית או מחוצה לו, בתוך המשפחה, או בין המכרים והציבור הרחב.
 • הטיפול בתיק גירושין, מחייב רגישות, אך נחישות, שמרנות אך יצירתיות וגמישות מחשבתית. התהליך הוא ארוך ולא פשוט. צריך הרבה ניסיון, חכמת חיים, קור רוח ושלוה כדי לנווט את הלקוח ברוגע ובחכמה, למצוא את הדרך הנכונה עבורו. הדרך שמתאימה יותר לאישיותו, לצרכיו ולרצונותיו של הלקוח.
 • תהליך הגירושין הוא קשה. אישית, משפחתית, ריגשית, כלכלית ומשפטית כאחד. לא פעם משווים תהליך זה עם תהליך של אבל. לכן, הייצוג המשפטי חייב להיות שונה מייצוג משפטי "רגיל" בכל תחום משפטי אחר. השיקולים של עוה"ד העוסק בתחום זה חייבים להיות שונים ורחבים יותר, וגם ההתייחסות ללקוח חייבת להיות שונה וייחודית.
 • הליכי הגירושין יכולים להמשך גם מספר שנים לעיתים. לכן, לקשר שבין עוה"ד ללקוח בתיק גירושין, יש חשיבות רבה. מערכת יחסים זו משפיעה לא רק על אופן הייצוג אלא אף על התוצאות המשפטיות שמושגות בתיק.
 • במהלך 30 שנות עיסוקי בתחום דיני המשפחה, ייצגתי אלפי לקוחות. בחלקם היו תיקים מורכבים מאד, בחלקם מורכבים פחות. המטרה שהצבתי לעצמי היתה ועודנה, להביא לכך שהלקוח יוכל להמשיך ולנהל את שגרת חייו הכי קרוב למצב הרגיל וה"נורמלי", כאילו ולא קיימים הליכי גירושין, כשבמקביל פעלתי לטובת הלקוח ומטעמו, במרץ ובמקצועיות רבה, כדי להסיר את המכשולים המשבשים את חייו. אילו נדרשתי לתאר זאת באופן ציורי, הייתי מתאר זאת כמי שהולך עם מצ'טה ומפלס דרך בתוך הג'ונגל, והבלתי נודע על מנת לאפשר ללקוח לעבור בשביל פנוי, ומאובטח, שביל שנפתח והוכן במיוחד עבורו.
 • הניסיון המקצועי המשולב בניסיון החיים שנצבר במהלך כל אותן שנים, מאפשר לי כיום להעניק ללקוחותי ייצוג משפטי, טוב יותר, חכם יותר ומקצועי יותר.

 

 

צור קשר

לפניות ולמענה מיידי

אני מעוניין לקבל מעת לעת מידע ועדכונים מקצועיים

שרלי פז ושות. משרד עורכי דין

צור קשר:

 • כתובת: רח’ הזית 6 ראשון לציון
 • טלפון: 03-9673305
 • נייד: 0505-286870
 • פקס: 03-9661463
 • דוא"ל: sharly@pazlaw.co.il
 • הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו